1.Mergem in folderul cstrike/config.cfg si il stergem..(daca avem un default,doar il inlocuim)
2.Aceasta este pentru lag, mergem in Start/Run/scriem regedit/OK/daca avem windows 7 dam Yes/HKEY_CURRENT_USER/Software/Valve(valve e pentru cei cu steam/iar pentru cei cu cs normal o sa scrie Counter-Strike.)
Cum scapi de lag dupa DESSTROY
- admin

- Mesaje: 3833
- Registered for: 1 year 6 months
- 1
- Last active: -
- Localitate: România
- Mood:
- Gender:
- Contact:
Cum scapi de lag dupa DESSTROY
✦ ━━━━ 『 SEMNĂTURA 』 ━━━━ ✦
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
contact@diliul.ro
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute
Sign in
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator















