1.Marimea tintei
Pentru a avea cea mai mica marime a tintei bagati asta in consola sau in config:
cl_crosshair_size "1"
cl_dynamiccrosshair "0"
Info:
- Puteti accesa consola la intrarea in Counter-Strike apasand butonul ~
- Config.cfg il gasiti in locul de instalare a Counter-Strike-ului Locatie CS/cstrike/config.cfg
2.Rezolutia jocului
Eu va recomand rezolutia 640×480, cu aceasta rezolutia va garantez ca tinta este foarte mica.
Info:
- Pentru a va schimba rezolutia intrati in Counter-Strike -> Options -> Video si setati 640×480
3.OpenGL/Software
Folositi cu incredere OpenGL , nu produce LAG si puteti avea arma pe partea dreapta.
Info:
- Pentru a pune jocul pe OpenGL intrati in Counter-Strike -> Options -> Video si setati OpenGL
[TUTORIAL]-Micsorare tinta
- admin

- Mesaje: 3833
- Registered for: 1 year 6 months
- 1
- Last active: -
- Localitate: România
- Mood:
- Gender:
- Contact:
[TUTORIAL]-Micsorare tinta
✦ ━━━━ 『 SEMNĂTURA 』 ━━━━ ✦
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
contact@diliul.ro
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute
Sign in
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator















