[GHID]Bara din Joc

Avatar utilizator
admin
admin
Reactions:
Mesaje: 3833
Registered for: 1 year 6 months
1
Last active: -
Localitate: România
Mood:
Gender:
Contact:

[GHID]Bara din Joc

Mesaj de Diliul »

Salut , Am observat ca multi playeri din joc se plang ca nu au bara de acceptare duel soapta prieten etc ..
M-am gandit sa va invat si pe voi cum sa faceti sa apara fara relog ! este foarte simplu
Fara sa dati relog si alte chestii si functioneaza 100% !
Ce tre sa faceti : de exemplu daca stati pe un caracter si intrati pe altul si nu va mai apare bara TOT Ce trebuie facut este sa tineti click dreapta pe player-ul respectiv si sa apasati CTRL !!! asta este tot ! si bara apare ! chestia asta trebuie facuta doar odata ca dupaia va aparea pe toti playeri care veti pune click !

SPER CA V-AM FOST DE AJUTOR !
━━━━ 『 SEMNĂTURA 』 ━━━━
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top 🎧
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
📩 contact@diliul.ro
Reclamă Reclamă
Scrie răspuns

Create an account or sign in to join the discussion

You need to be a member in order to post a reply

Create an account

Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute

Înregistrare

Sign in

Înapoi la “Ghiduri Joc”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori