Salut , Am observat ca multi playeri din joc se plang ca nu au bara de acceptare duel soapta prieten etc ..
M-am gandit sa va invat si pe voi cum sa faceti sa apara fara relog ! este foarte simplu
Fara sa dati relog si alte chestii si functioneaza 100% !
Ce tre sa faceti : de exemplu daca stati pe un caracter si intrati pe altul si nu va mai apare bara TOT Ce trebuie facut este sa tineti click dreapta pe player-ul respectiv si sa apasati CTRL !!! asta este tot ! si bara apare ! chestia asta trebuie facuta doar odata ca dupaia va aparea pe toti playeri care veti pune click !
SPER CA V-AM FOST DE AJUTOR !
[GHID]Bara din Joc
- admin

- Mesaje: 3833
- Registered for: 1 year 6 months
- 1
- Last active: -
- Localitate: România
- Mood:
- Gender:
- Contact:
[GHID]Bara din Joc
✦ ━━━━ 『 SEMNĂTURA 』 ━━━━ ✦
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
contact@diliul.ro
✦ FORUM.DILIUL.RO ✦
Digital Community • Resurse • Tutoriale
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
▶ RADIO MYNELE LIVE ◀
Streaming 24/7 • Hituri • Vibe de top
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Create an account or sign in to join the discussion
You need to be a member in order to post a reply
Create an account
Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute
Sign in
Cine este conectat
Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori















